Про формування попередньої мережі класів у закладах загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади  на 2024-2025 навчальний рік

24.05.2024 67

Про формування попередньої мережі класів у закладах загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади  на 2024-2025 навчальний рік

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

 

_________________                                                                 №___________

 

Про формування попередньої мережі
класів у закладах загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади  на 2024-2025 навчальний рік

 

Керуючись підпунктом 1 пункту а статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», постановами Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку, вихованців та учнів» (зі змінами) та від 27.12.2017 № 1088 «Про затвердження формули освітньої субвенції між місцевими бюджетами» зі змінами, наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», рішенням міської ради від 25.04.2024 № 1172 «Про внесення змін до Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади на 2022-2027 роки», з метою забезпечення доступності здобуття освіти та формування попередньої мережі, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити попередню мережу класів і клас-комплектів закладів загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади на 2024-2025 навчальний рік (додається).
  2. Керівникам закладів загальної середньої освіти міської ради:

2.1. З метою раціонального та ефективного використання бюджетних коштів забезпечити формування класів в закладах загальної середньої освіти відповідно до норм чинного законодавства та рівномірним розподілом учнів між класами на паралелі.

2.2. Оптимізувати кількість класів на паралелі з дотриманням вимог частини 2 статті 12 Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо кількості учнів у класі (наповнюваність класу) закладу освіти (не менше 20 учнів).

2.3. Забезпечити формування 10-х класів у закладах загальної середньої освіти на 2024-2025 навчальний рік з рекомендованою мінімальною наповнюваністю новостворених класів не менше 24 учнів.

2.4. У разі зменшення кількості класів, вживати заходів щодо зменшення педагогічного навантаження та вивільнення педагогічних працівників згідно з чинним законодавством.

  1. Директору Ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради (Рошка Ю.А.) вжити заходів, пов’язаних з припиненням набору учнів до 1-х класів:

3.1. Здійснити вивільнення педагогічних працівників згідно з чинним законодавством.

3.2. Розмістити на офіційному вебсайті закладу освіти інформацію про припинення набору учнів до 1-х класів.

3.3. Здійснити передачу майна 1-х класів, закупленого за кошти державної субвенції та місцевого бюджету на НУШ, в інші заклади загальної середньої освіти, які сформують додаткові 1-ші класи (за потреби).

  1. Керівникам Гімназій № 2, 5, 6 (Гарбовська Л.Г., Капчинська Л.А., Кирчун Н.М.) вжити заходів, у зв’язку з припиненням набору до 10-х класів:

4.1. Провести попередній розподіл тижневого навантаження педагогічних працівників.

4.2. Розмістити на офіційних вебсайтах закладів освіти інформацію про припинення набору до 10-х класів.

  1. Відділу інформації міської ради (Махновецька А.О.) оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Борис Н.П.

 

 

Міський   голова                                                                   Микола   БОРОВЕЦЬ

 

 

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 102 Усі
Чат-бот Гаряча лінія