Про надання дозволу на перепоховання померлої

02.04.2024 25

Про надання дозволу  на перепоховання померлої

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

27.03.2024                                                                                       №1089

 

 

Про надання дозволу

на перепоховання померлої

 

Керуючись пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 21 Закону України «Про поховання та похоронну справу», Державними санітарними правилами та нормами «Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України» ДСанПіН 2.2.2.028-99, затвердженими постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01 липня 1999 року №28, враховуючи свідоцтво про смерть від ** ***** 2024 року серії *** №****, виданого Звягельським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Звягельському районі Житомирської області, лікарське свідоцтво про смерть від  ** ***** 2024 року №**, свідоцтво про поховання  від ** ****** 2024 року №***, розглянувши заяву Павлюченка Миколи Григоровича від 12.03.2023, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл Павлюченку Миколі Григоровичу на перепоховання померлої Константінової Расми Михайлівни **** року народження, яка померла ** ***** 2024 року відповідно до свідоцтва про смерть від ** ***** 2024 року серія *** № ***** з кладовища на вул. Леся Курбаса м. Звягель на кладовище вул. Василя Стуса м. Звягель – сектор *, ряд *, місце ** (родинний склеп).
  2. Павлюченку Миколі Григоровичу за рахунок власних коштів провести перепоховання з дотриманням вимог ДСанПІН № 2.2.2.028-99 «Гігієнічні вимоги до обладнання та утримання кладовищ в населених пунктах України» та в присутності медичного працівника.
  3. Участь медичного працівника у перепохованні забезпечує Павлюченко Микола Григорович.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно функціональних обов’язків.

 

Міський голова                                                                      Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 98 Усі
Чат-бот Гаряча лінія