Про облаштування пунктів обігріву в населених пунктах Звягельської  міської територіальної громади

29.12.2023 185

Про облаштування пунктів обігріву  в населених пунктах Звягельської   міської територіальної громади

ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

23.11.2023                                                                                     № 339(о)

Про облаштування пунктів обігріву

в населених пунктах Звягельської

міської територіальної громади

 

Керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України              «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктом 4 пункту 2 статті 19  Кодексу цивільного захисту України, у зв’язку з потенційно можливим зниженням температури повітря, з метою створення і забезпечення умов життєдіяльності, надання допомоги людям, які постраждали від переохолодження в населених пунктах Звягельської міської територіальної громади:

 

  1. Затвердити план розгортання пунктів обігріву в населених пунктах Звягельської міської територіальної громади на період потенційно можливого зниження температури повітря згідно додатку.
  2. 2.Керівникам установ, на базіяких пропонується створення стаціонарних пунктів обігріву:

2.1. Надати інформацію про створення та готовність до функціонування пунктів обігріву на електронну адресу zakhyst_nv@ukr.net відділу з питань цивільного захисту міської ради в термін до 04.12.2023 року.

2.2. Забезпечити людей, які постраждали від переохолодження, місцем для зігріву, гарячим чаєм та медичною допомогою (в разі потреби).

2.3. Забезпечити інформування міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через відділ з питань цивільного захисту міської ради про роботу пунктів обігріву та кількість осіб, які скористалися послугами, щотижня в робочі дні з 8.00 до 17.00 год.

  1. Рекомендувати Звягельському районному відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Житомирській  області (Гнатенко А.І.) забезпечити охорону громадського порядку у пунктах обігріву на період їх функціонування.
  2. 4. Комунальномунекомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Звягельської міської ради (Вошко І.В.), комунальному некомерційному підприємству «Звягельська багатопрофільна лікарня» (Борис В.М.) забезпечити при медичних закладах своєчасне кваліфіковане надання медичної допомоги населенню, яке постраждало від переохолодження чи обмороження.
  3. 5. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради (Гудзь О.П.) сприяти належному функціонуванню пунктів обігріву в межах своїх повноважень.

 

  1. 6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Якубова В.О.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                         Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 98 Усі
Чат-бот Гаряча лінія