Про організацію роботи мережі стоянок таксі на території міста Новограда-Волинського (регуляторний акт)

13.02.2019 167

Про організацію роботи мережі стоянок таксі на території       міста Новограда-Волинського  (регуляторний акт)

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від  13.02.2019  № 920

Про організацію роботи мережі стоянок таксі на території              міста Новограда-Волинського   (регуляторний акт)       

 

Керуючись  підпунктами 4,7¹ пункту а статті 30 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні“, законами  України  „Про автомобільний транспорт“, „Про благоустрій населених пунктів“, „Про ліцензування видів господарської діяльності“, „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“, Правилами паркування транспортних засобів, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1342, Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176,    з метою приведення нормативно-правової бази в галузі автомобільного транспорту у місті Новограді-Волинському відповідно до вимог чинного законодавства, забезпечення умов безпечного, якісного й ефективного перевезення пасажирів та їх багажу, утримання в належному стані мережі стоянок таксі,  виконавчий комітет  міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити:

1.1. Положення про організацію мережі стоянок таксі та порядок користування стоянками таксі у місті Новограді-Волинському  (далі – Положення) згідно з додатком 1.

1.2. Перелік стоянок  таксі на  території міста Новограда-Волинського згідно з додатком 2.

1.3. Типовий договір про право користування облаштованими стоянками таксі в місті Новограді-Волинському згідно з додатком 3.

1.4. Форму абонентного талона, що підтверджує укладання договору на користування мережею стоянок таксі у місті Новограді-Волинському згідно з додатком 4.

 1. Встановити, що:

2.1 право на користування облаштованими стоянками таксі в  місті Новограді-Волинському  мають перевізники таксі та суб’єкти господарювання, які надають інформаційно-диспетчерські послуги                            (далі – ІДП),  які уклали договори на право користування стоянками таксі і сплачують збір   за місця для паркування транспортних засобів відповідно до укладеного договору;

2.2 послугонадавачем на користування стоянками таксі (машиномісцями) в місті Новограді-Волинському є комунальне підприємство „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради  (Рассадін А.О.).

 1. 3.Доручити управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (Богданчук О.В.):

3.1. Обладнати стоянки таксі дорожніми знаками та дорожньою розміткою, відповідно до Правил дорожнього руху.

3.2. Провести благоустрій стоянок таксі.

 1. Фінансування витрат, пов’язаних з виконанням цього рішення, здійснити за рахунок коштів міського бюджету.
 2. Відділу  інформації  та  зв’язків  з  громадськістю  міської  ради               (Талько О.М.)  оприлюднити це рішення згідно вимог чинного законодавства.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти  на заступника міського голови Легенчука А.В.

 

 

Міський голова                                                                               В.Л.Весельський

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 108 Усі
Чат-бот Гаряча лінія