Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Звягельської міської територіальної громади

07.05.2024 95

Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Звягельської міської територіальної громади

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

 

01.05.2024                                                                                               №1119

 

 

Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Звягельської міської територіальної громади

 

Керуючись підпунктом 7, пункту б частини 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про правовий режим воєнного стану», Порядком залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07. 2011  № 753 (далі-Порядок), враховуючи Указ Президента України від 24 02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), Указ Президента України від 05.02.2024 №49/2024 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», розпорядження начальника Житомирської обласної військової адміністрації від 25.11.2022 №344 «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану», розпорядження начальника Звягельської районної військової адміністрації від 14.03.2023 №42 «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану», ***, з метою ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, що виникли, або у разі їх виникнення в період дії воєнного стану та їх наслідків, у зв’язку з продовженням військової агресії з боку російської федерації проти України, для задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та сил цивільного захисту, забезпечення функціонування національної економіки та систем забезпечення життєдіяльності населення, для додаткового стимулювання, мотивації до праці, матеріальної підтримки і забезпечення тимчасової зайнятості безробітних та інших категорій осіб, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Запровадити трудову повинність та організувати суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану на території Звягельської міської територіальної громади (далі-суспільно корисні роботи).
  2. Залучати до виконання суспільно корисних робіт працездатних осіб, у тому числі осіб, що не підлягають призову на військову службу, які за віком і

 

станом здоров’я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану (крім працездатних осіб, що залучені до роботи в оборонній сфері та сфері забезпечення життєдіяльності населення і заброньовані за підприємствами у період воєнного стану), а саме: зареєстрованих безробітних та інших незайнятих осіб, зокрема внутрішньо переміщених.

  1. Затвердити перелік видів суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану, до виконання яких залучаються працездатні особи на території Звягельської міської територіальної громади (Додаток 1).
  2. Затвердити перелік замовників (підприємств) суспільно корисних робіт та визначити межі територій, транспортні маршрути та об’єкти, де планується виконання зазначених робіт, строк виконання, орієнтовну чисельність осіб, критерії їх відбору, місце і час збору та посадових осіб, які відповідають за інформування, оповіщення та збір працездатних осіб, що залучаються до виконання суспільно корисних робіт відповідно до Порядку (Додаток 2).
  3. Рекомендувати Звягельській філії Житомирського обласного центру зайнятості сприяти залученню зареєстрованих безробітних осіб до виконання суспільно корисних робіт.
  4. Рекомендувати управлінню соціального захисту населення Звягельської міської ради сприяти залученню незайнятих внутрішньо переміщених осіб працездатного віку з числа застрахованих осіб, які не мають статусу зареєстрованого безробітного до виконання суспільно корисних робіт.
  5. Фінансування суспільно корисних робіт, що виконуються зареєстрованими безробітними та незайнятими внутрішньо переміщеними особами працездатного віку з числа застрахованих осіб, які не мають статусу зареєстрованого безробітного, направленими Звягельською філією Житомирського обласного центру зайнятості, здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (далі – Фонд) в межах коштів, передбачених у бюджеті Фонду на відповідні цілі.
  6. Фінансування суспільно корисних робіт здійснити шляхом спрямування коштів на: виплату основної та додаткової заробітної плати, розмір якої не може перевищувати півтора мінімальної заробітної плати, встановленої на дату її нарахування, за повністю виконану місячну (годинну) норму праці; сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, зокрема у період тимчасової непрацездатності в межах дії строкового трудового договору; оплату перших п’яти днів тимчасової непрацездатності в межах дії строкового трудового договору; оплату проїзду в межах регіону до місця виконання робіт та у зворотному напрямку осіб, які беруть участь у суспільно корисних роботах (у разі потреби), відповідно до Порядку.
  7. У разі залучення до суспільно корисних робіт зареєстрованих безробітних та інших незайнятих осіб, зокрема внутрішньо переміщених, замовнику   (підприємству)    укласти    договір    про   організацію   суспільно

корисних робіт та їх фінансування із Житомирським обласним центром зайнятості та строковий трудовий договір з кожною особою, залученою до суспільно корисних робіт.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                         Микола БОРОВЕЦЬ

 

Документи за типом
Міська радаДокументів: 6959 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 108 Усі
Чат-бот Гаряча лінія