Про організацію та проведення новорічно-різдвяних  заходів  

19.12.2022 54

Про організацію та проведення  новорічно-різдвяних  заходів  

УКРАЇНА

 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

 НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від   08.12.2022  №336(о)

 

Про організацію та проведення

новорічно-різдвяних  заходів

 

Керуючись пунктами 13, 19, 20 частини четвертої статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України                        «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 64/2022, з метою проведення новорічно-різдвяних заходів на належному організаційному
та культурному рівні:

 

  1. 1.Затвердити План проведення новорічно-різдвяних заходів (далі – План) згідно з додатком.
  2. Управлінню  культури і туризму міської  ради (Широкопояс О.Ю.), управлінню освіти i науки міської ради (Ващук Т.В.), управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (Нєпша А.Ю.),  міському центру  соціальної реабілітації дітей з інвалідністю міської ради (Буковська О.В.), міському центру соціальних служб  (Котова О.М.), службі у справах дітей  міської ради (Лойко Н.О.), забезпечити, в межах компетенції, закупівлю новорічних подарунків і призів, організацію та проведення новорічно-різдвяних заходів згідно Плану, дотримуючись умов воєнного стану.
  3. Управлінню житлово-комунального господарства та екології міської  ради   (Годун О.В.) забезпечити:

3.1 встановлення до 15.12.2022 року новорічних світлових  інсталяцій та Різдвяної шопки (вул. Шевченка, 7, 9).

3.2 благоустрій на території міської територіальної громади та біля новорічно-різдвяних інсталяцій;

3.3 територію комунальної рятувальної станції на воді (вул. Богуна, 38-А)               для проведення Водохрещенських купань для мешканців громади  19 січня                2023 року.

  1. Керуючому справами виконавчого комітету міської ради Доля О.П.:

4.1 розробити  та затвердити  до 15.12.2022 року Графік чергувань відповідних служб, що забезпечують життєдіяльність міської територіальної громади                            у  вихідні та святкові дні, про що повідомити персонально керівників під підпис;

4.2 організувати   чергування  працівників  комунальної установи міської ради «Служба охорони громадського порядку» на території розміщення новорічно-різдвяних інсталяцій  (вул. Шевченка, 7, 9).

 

  1. Відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради       (Виговська А.В.) забезпечити висвітлення новорічно-різдвяних заходів у місцевих засобах масової інформації.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови Борис Н.П., Якубова В.О. та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Долю О.П.

 

 

Міський голова                                                                               Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Міська радаДокументів: 6187 Усі
РозпорядженняДокументів: 1679 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 87 Усі
Чат-бот Гаряча лінія