Про передачу у власність земельної ділянки на території Пилиповицького старостинського округу

07.06.2023 61

Про передачу у власність земельної ділянки на території Пилиповицького старостинського округу

ЗВЯГЕЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

тридцять третя сесія                                                             восьмого скликання

 

01.06.2023                                                                                                     №897

 

 

Про передачу у власність земельної ділянки на території Пилиповицького старостинського округу

 

Керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 79-1, 81, 118, 121, 122, 125 Земельного кодексу України, законами України „Про землеустрій”, „Про державний земельний кадастр”, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель”, враховуючи заяву фізичної особи, протокол засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (Литвин П.М.) та в інтересах Звягельської міської територіальної громади, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомого майна (житловий будинок), та передати її у власність Ковальчук Юрій Валерійович (РНОКПП *), площею 0,1735 га, кадастровий номер 1824084400:03:004:0269, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01) по вул. Набережна, 8 в с. Пилиповичі.

 

  1. Зобов’язати землевласника, якому передано у власність земельну ділянку:

2.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

2.2. Забезпечити відповідним службам вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.

2.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва, питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку визначеному нормативами забудови.

2.4. Попередити землевласника, що право власності на земельну ділянку може бути припинене відповідно до статей 140, 143 Земельного кодексу України.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

 

 

Міський голова                                                                     Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 90 Усі
Чат-бот Гаряча лінія