Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Великомолодьківського старостинського округу

07.06.2023 38

Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Великомолодьківського старостинського округу

ЗВЯГЕЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

тридцять третя сесія                                                             восьмого скликання

 

01.06.2023                                                                                                     №895

 

 

Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Великомолодьківського старостинського округу

 

Керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 79-1, 81, 118, 121, 122, 125, розділом Х Перехідних положень Земельного кодексу України, законами України „Про землеустрій”, „Про державний земельний кадастр”, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель”, враховуючи заяви фізичних осіб, протокол засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (Литвин П.М.) та в інтересах Звягельської міської територіальної громади, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати Дереженко Валентина Володимирівна (РНОКПП *) у власність земельну ділянку, на якій розташований об’єкт нерухомого майна (житловий будинок), площею 0,2500 га (кадастровий номер 1824080800:03:002:0236) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01) в с. Великий Молодьків на вул. Шевченка, 42.

 

  1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, що перебувають у власності громадян (додаток).

 

  1. Зобов’язати землевласників, яким передано у власність земельні ділянки:

3.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

3.2. Забезпечити відповідним службам вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.

3.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва, питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку визначеному нормативами забудови.

3.4. Попередити землевласника, що право власності на земельну ділянку може бути припинене відповідно до статей 140, 143 Земельного кодексу України.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

 

 

Міський голова                                                                    Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 90 Усі
Чат-бот Гаряча лінія