Про перекриття руху автотранспорту на вулиці Анни Ярославни

03.10.2023 38

Про перекриття руху автотранспорту  на вулиці Анни Ярославни

ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

15.09.2023                                                                       № 256(о)

 

Про перекриття руху автотранспорту

на вулиці Анни Ярославни

 

Керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України „Про дорожній рух“, враховуючи звернення директора комунального підприємства Звягельської міської ради ,,Звягельводоканал“ від 12.09.2023 року № 579 щодо перекриття руху автотранспорту:

 

  1. Перекрити рух автотранспорту на вулиці Анни Ярославни: від перехрестя вулиці Київська з вулицею Анни Ярославни (включаючи частину смуги вулиці Київська) та до перехрестя вулиці Анни Ярославни з вулицею Медична (включаючи частину смуги вулиці Медична), у зв’язку із заміною аварійного водопроводу на вулиці Анни Ярославни діаметром 150 мм та необхідністю проведення робіт методом горизонтально направленого буріння з 13.09.2023 року по 20.09.2023 року.
  2. Затвердити схему перекриття руху автотранспорту на вулиці Анни Ярославни під час проведення ремонтних робіт згідно додатку.
  3. Комунальному підприємству Звягельської міської ради „Звягельводоканал“ виставити необхідні дорожні знаки згідно схеми перекриття руху автотранспорту.
  4. Рекомендувати Звягельському районному відділу поліції ГУНП в Житомирській області (Гнатенко А.І.) забезпечити безпеку руху автотранспорту під час проведення ремонтних робіт на вулиці Анни Ярославни: від перехрестя вулиці Київська з вулицею Анни Ярославни (включаючи частину смуги вулиці Київська) та до перехрестя вулиці Анни Ярославни з вулицею Медична (включаючи частину смуги вулиці Медична) з 13.09.2023 року по 20.09.2023 року.
  5. Відділу інформації міської ради (Виговська А.В.) повідомити в міських засобах масової інформації про перекриття руху автотранспорту.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Якубова В.О.

 

 

 

Міський  голова                                                                             Микола БОРОВЕЦЬ

 

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 92 Усі
Чат-бот Гаряча лінія