Про підготовку галузей господарського комплексу Звягельської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років

17.05.2024 102

Про підготовку галузей господарського комплексу Звягельської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

 

_______________                                                                                      №_____

 

 

 

Про підготовку  галузей  господарського  комплексу Звягельської міської територіальної громади до  роботи в  осінньо-зимовий період 2024-2025 років

 

Керуючись підпунктом 1 пункту а, підпунктом 2 пункту б  статті 30 Закону  України „Про місцеве самоврядування в Україніˮ, з метою належної підготовки галузей господарського комплексу Звягельської міської територіальної громади  до роботи в осінньо-зимовий період  2024-2025 років, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. 1.Затвердити заходи з підготовки галузей господарського комплексу міської територіальної громади  до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років згідно додатку 1.
 2. 2. Керівникам підприємств житлово-комунального господарства, установ освіти, фізичної культури і спорту, закладів культури та охорони здоров’я, з врахуванням заходів, викладених в додатку 1 цього рішення, затвердити та виконати заходи до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років.
 3. 3. Рекомендувати керівникам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та керівникам інших відомчих житлово-експлуатаційних підприємств забезпечити якісну підготовку та обстеження житлового фонду, належне санітарне утримання і обслуговування прибудинкових територій, тротуарів, приведення в технічно справний стан димових та вентиляційних каналів, внутрішньобудинкових інженерних систем та комунікацій, заміну приладів та запірної арматури, що відпрацювали амортизаційний термін.
 4. 4. Рекомендувати керівникам відомчих підприємств, установ, організацій усіх форм власності, що мають у своєму розпорядженні (зокрема на балансі) житловий фонд і гуртожитки, організувати та забезпечити:

4.1 виконання необхідних заходів з підготовки теплових господарств та систем теплопостачання до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років;

4.2 заготовити необхідний інвентар, інструменти, протиожеледні матеріали для належного утримання прибудинкових територій в зимових умовах.

 1. 5. Створити оперативний штаб з підготовки галузей господарського комплексу міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років (додаток 2).
 2. 6. Створити комісію з питань перевірки стану готовності теплового господарства міської територіальної громади до роботи в опалювальний період 2024-2025 років та затвердити її склад згідно додатку 3, (далі – Комісія).
 3. Комісії до 20.09.2024 року здійснити комплексну перевірку готовності теплового господарства міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025років, оформити відповідні акти.
 4.  8. Комунальному підприємству Звягельської міської ради „Звягельводоканал“ з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення  провести в липні та жовтні  2024 року планову промивку та дезинфекцію водопровідних мереж системи водопостачання міста.
 5. 9. Інформацію про підсумки підготовки галузей до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025років розглянути на засіданні виконавчого комітету міської ради в жовтні 2024 року.
 6. 10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови згідно розподілу обов’язків, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Долю О.П.

 

 

Міський голова                                                                           Микола БОРОВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

Документи за типом
Міська радаДокументів: 6959 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 108 Усі
Чат-бот Гаряча лінія