Про погодження місця розташування відкритих літніх майданчиків біля об’єктів громадського харчування та закладів продовольчої торгівлі на території Звягельської міської територіальної громади

30.05.2024 89

Про погодження місця розташування відкритих літніх майданчиків біля об’єктів громадського харчування та закладів продовольчої торгівлі на території Звягельської міської територіальної громади

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

22.05.2024                            №1137

 

Про погодження місця розташування відкритих літніх майданчиків біля об’єктів громадського харчування та закладів продовольчої торгівлі на території Звягельської міської територіальної громади

 

Керуючись пунктами 7, 8 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення відкритих літніх майданчиків біля об’єктів громадського харчування та закладів продовольчої торгівлі на території Звягельської міської територіальної громади, затвердженим рішенням міської ради від 25.04.2024 № 1186, враховуючи звернення суб’єктів господарювання, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

1.Погодити місце розташування відкритих літніх майданчиків біля об’єктів громадського харчування та закладів продовольчої торгівлі терміном на один рік:

1.1. ФОП Шимчук Катерині Вікторівні, площею 18,98 м.кв. за адресою м.Звягель, вул.Житомирська,116 (магазин «Мажор»).

1.2. ФОП Мартищук Уляні Іванівні, площею 28,88 м.кв. за адресою м.Звягель, вул.Соборності,47 (кав’ярня «Greenwood»).

1.3. ФОП Нероді Юлії Юріївні, площею 32,3 м.кв. за адресою м. Звягель, вул.Шевченка,1 (кав’ярня «Хайпова кава»).

1.4. ФОП Ващенко Олегу Миколайовичу, площею 140,6 м.кв. в тому числі на землі комунальної власності 49,4 м.кв. за адресою м.Звягель, вул.Шевченка,12 (ресторан «Манхетен»).

1.5. ФОП Сальчуку Сергію Сергійовичу, площею 15,05 м.кв. за адресою м.Звягель, вул.Соборності,11 (Mobile Аксесуари Kava ToGo).

1.6. ФОП Колеснику Миколі Миколайовичу, площею 9 м.кв. за адресою м.Звягель, вул. Соборності,13 (магазин «Точка»).

1.7. ТОВ «Ювілейне», директор Журахівська Наталія Андріївна

площею 32,0 м.кв. за адресою м.Звягель, вул. Шевченка, 4,

площею 16,0 м.кв. за адресою м.Звягель, вул. Коростенська, 44,

площею 16,0 м.кв. за адресою м.Звягель, вул. Драгоманова, 54.

1.8. ФОП Калошину Олександру Володимировичу, площею 10,92 м.кв. за адресою м.Звягель, вул. Симона Петлюри, 5 (магазин «Мама «Люба»).

  1. Суб’єктам господарювання, зазначеним у п.1 цього рішення, протягом десяти робочих днів звернутися до відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради для укладання договору відкритого літнього майданчика біля об’єкта громадського харчування/закладу продовольчої торгівлі для здійснення підприємницької діяльності.
  2. 3. До виконання робіт, пов’язаних з розташуванням відкритого літнього майданчика, приступити після укладення Договору.
  3. 4. На час використання місця розміщеннясуб’єкт господарювання несе відповідальність за безпеку здоров’я та життя відвідувачів закладу.
  4. 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гудзь І.Л.

 

Міський голова Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Міська радаДокументів: 6959 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 108 Усі
Чат-бот Гаряча лінія