Про  порядок  функціонування та інформаційного наповнення офіційного веб-сайту Новоград-Волинської міської ради

19.12.2022 131

Про  порядок  функціонування та  інформаційного наповнення офіційного  веб-сайту Новоград-Волинської міської ради

УКРАЇНА

 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

 НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від   01.12.2022 № 326(о)

 

Про  порядок  функціонування та

інформаційного наповнення офіційного

веб-сайту Новоград-Волинської міської ради

 

          Керуючись статтею 42 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом  України  „Про інформацію“, на виконання рішень міської ради від 24.08.2021 №271 „Про затвердження Статуту Новоград-Волинської міської територіальної громади“, від 25.11.2021 №381 „Про затвердження Програми висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів через засоби масової інформації на 2022-2025 роки“, з метою забезпечення належного функціонування та інформаційного наповнення офіційного веб-сайту Новоград-Волинської міської ради:

1.Погодити зміст головного меню офіційного веб-сайту Новоград-Волинської міської ради та покласти відповідальність за системне наповнення, актуальність, повноту та достовірність розміщеної інформації у відповідних розділах головного меню на посадових осіб, керівників виконавчих органів міської ради  згідно з додатком.

2.Керівникам виконавчих органів міської ради забезпечити своєчасне та систематичне інформування громадськості щодо виконання посадових обов’язків, актуальних питань функціонування підпорядкованих галузей шляхом оприлюднення інформації у відповідних розділах офіційного веб-сайту, враховуючи вимоги чинного законодавства України.

3.Відповідальність за інформаційне наповнення офіційного веб-сайту Новоград-Волинської міської ради, своєчасне розміщення наданої виконавчими органами міської ради інформації, внесення актуальних змін до змісту головного меню покласти на відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради (Виговська А.В.).

4.Відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради забезпечити:

4.1.наповнення порталу документів на офіційному веб-сайті Новоград-Волинської міської ради документами, які надаються:

– розробниками проектів рішень міської ради та рішень виконавчого комітету міської ради в частині розміщення проектів рішень;

– організаційним відділом міської ради (Марчук Н.В.) в частині розміщення рішень Новоград-Волинської міської ради, протоколів пленарних засідань сесій міської ради, поіменного голосування, регуляторних актів, затвердження яких належить до компетенції міської ради;

– відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян (Мартинюк Л.В.) в частині розміщення рішень виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, розпоряджень міського голови, регуляторних актів, затвердження яких належить до компетенції виконавчого комітету міської ради.

4.2.системне інформаційне наповнення розділу „Новини“;

4.3.своєчасне розміщення наданої виконавчими органами міської ради інформації у відповідні розділи;

4.4.внесення актуальних змін до змісту головного меню за погодженням секретаря міської ради або заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

5.Відповідальність за технічну підтримку, безперебійність функціонування офіційного веб-сайту Новоград-Волинської міської ради покласти на відділ програмно-комп’ютерного забезпечення міської ради (Костюк О.М.).

6.Посадовим особам, керівникам виконавчих органів міської ради, зазначеним у додатку до цього розпорядження, надавати на електронну адресу відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради nv.inform@ukr.net для розміщення на офіційному веб-сайті Новоград-Волинської міської ради  інформаційні матеріали  не пізніше ніж за 1 годину до закінчення робочого дня та документи для оприлюднення на порталі документів, не пізніше ніж за 1 робочий день до закінчення строку оприлюднення згідно вимог чинного законодавства з супровідним листом та обов’язковим зазначенням розділу (підрозділу) розміщення.

7.Керівникам виконавчих органів міської ради призначити відповідальних осіб за системне наповнення, підготовку інформації на офіційний веб-сайт Новоград-Волинської міської ради, видавши відповідні накази та/або шляхом внесення змін до посадових інструкцій (у разі потреби).

  1. Посадовим особам, керівникам виконавчих органів міської ради з метою популяризації офіційного веб-сайту Новоград-Волинської міської ради забезпечити розміщення його адреси https://info.nvrada.gov.ua на офіційних бланках, друкованій продукції, сайтах, сторінках в соціальних мережах виконавчих органів міської ради.
  2. Посадовим особам, керівникам виконавчих органів міської ради забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо інформаційної безпеки в умовах воєнного стану, недопущення витоку офіційної інформації, розпорядниками якої є виконавчі органи міської ради, комунальні установи, підприємства, організації, що може бути використана агресором (у будь-яких формах та методах), вжити необхідних заходів при підготовці інформації для оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради.

10.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Борис Н.П.

 

 

 

Міський голови                                                                               Микола БОРОВЕЦЬ

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 102 Усі
Чат-бот Гаряча лінія