Про проведення весняної толоки на території  Звягельської  міської територіальної громади

16.03.2023 442

Про проведення весняної толоки на території  Звягельської  міської територіальної громади

ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

16.03.2023                                                                              №66(о)

 

 

 

Про    проведення   весняної толоки

на  території  Звягельської     міської територіальної громади

 

Керуючись  пунктами 19, 20  частини  четвертої  статті  42 Закону  України  „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні“, законами України „Про благоустрій населених пунктів“, „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення“, Указом Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», з метою забезпечення утримання території Звягельської міської територіальної громади у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану та архітектурно – естетичного вигляду об’єктів:

 

 

  1. Провести з 16.03.2023 року по 14.04.2023 року заходи з благоустрою в рамках весняної толоки на території Звягельської міської територіальної громади.
  2. Управлінню житлово – комунального господарства та екології міської ради організувати заходи з ліквідації несанкціонованих звалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан парків, скверів, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, очищення від сміття  берегів водойм на території Звягельської міської територіальної громади та ін., згідно додатку.
  3. Старостам старостинських округів Звягельської міської територіальної громади організувати проведення санітарної очистки та благоустрою на відповідних  територіях.
  4. Керівникам підприємств,  установ, організацій незалежно від  форм власності, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, суб’єктам підприємницької діяльності, мешканцям Звягельської міської територіальної  громади провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих та закріплених територій.
  5. Інспекції благоустрою при управлінні житлово – комунального господарства  та екології міської ради  здійснювати контроль за ходом проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою.
  6. Відділу інформації міської ради  спільно з управлінням житлово – комунального господарства та екології міської ради забезпечувати висвітлення у засобах масової інформації хід проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою  на території Звягельської міської територіальної громади.
  7. 7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Якубова В.О.

 

 

Міський голова                                                                       Микола БОРОВЕЦЬ

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 102 Усі
Чат-бот Гаряча лінія