Про проведення забiгу з нагоди 10-ти рiччя започаткування Цивiльно-вiйськового спiвробiтництва у Збройних Силах України

02.05.2024 97

Про проведення забiгу з нагоди 10-ти рiччя започаткування  Цивiльно-вiйськового спiвробiтництва   у Збройних Силах України

ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01.05.2024                                                                                       №115(о)

 

 

 

Про проведення забiгу з нагоди 10-ти рiччя започаткування

Цивiльно-вiйськового спiвробiтництва

у Збройних Силах України

 

Керуючись  пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України        «Про місцеве     самоврядування   в Україні», Законом України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», наказом начальника Звягельської районної військової адміністрації Житомирської області від 01.06.2022 № 24 «Про забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану», з метою належної організації та проведення забігу з нагоди 10-ти рiччя започаткування Цивiльно-вiйськового спiвробiтництва у Збройних Силах України  :

  1. Управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради (Кравчук Т.М.) 03.05.2024 року о 13:00 годині забезпечити організацію проведення забiгу з нагоди 10-ти рiччя започаткування Цивiльно-вiйськовогоспiвробiтвицтва у Збройних Силах України» (далі – захід).
  2. Звягельському ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою (Онищук В.Л) залучити вихованців закладу до участі в  заході та забезпечити присутністю медпрацівника (за згодою).

3.Відповідальність за проведення інструктажу для учасників заходу, збереження їх життя і здоров’я під час руху вулицями міста покласти на т.в.о. директора міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Грушко Людмилу.

  1. Відділу інформаціїміської ради (Махновецька А.О.) забезпечити  висвітлення заходу в засобах масової інформації.
  2. Рекомендувати Звягельському районному відділу поліції ГУНП в Житомирській області (Гнатенко А.І.) 03.05.2024 року о 13:00 годині забезпечити супровід учасників заходу за маршрутомвул. Шевченка,72-вул.Соборності-вул.Івана Мамайчука,13.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Борис Н.П.

 

 

Міський голова                                                                      Микола  БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Міська радаДокументів: 6959 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 108 Усі
Чат-бот Гаряча лінія