Про тарифну політику у сфері водопостачання та водовідведення

12.04.2024 78

Про тарифну політику  у сфері водопостачання  та водовідведення

ЗВЯГЕЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

 

сорок восьма сесія                                                                        восьмого скликання

 

 

 

_________________                                                                                                 №___________

 

 

Про тарифну політику

у сфері водопостачання

та водовідведення

 

 

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», заслухавши інформацію директора комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельводоканал» Тимофіїва О.В., з метою забезпечення стабільної роботи підприємства та безперебійного надання житлово – комунальних послуг, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію директора комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельводоканал» Тимофіїва О.В. взяти до уваги.
  2. Директору комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельводоканал» Тимофіїву О.В. забезпечити подання на розгляд виконавчого комітету Звягельської міської ради проекту рішення щодо застосування нарахувань за послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення з 01.05.2024 у розмірі 80% за тарифами, встановленими рішенням виконавчого комітету Звягельської міської ради від 27.09.2023 № 899.
  3. Різницю в тарифах за послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення відшкодовувати за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку і заступника міського голови згідно розподілу обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                           Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Виконавчий комітетДокументів: 5573 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 100 Усі
Чат-бот Гаряча лінія