Про відзначення Дня Державного Прапора України та 31-ї річниці незалежності України

22.08.2022 34

Про відзначення Дня Державного         Прапора України та 31-ї річниці незалежності України

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від       19.08.2022   № 213(о)

 

Про відзначення Дня Державного         Прапора України та 31-ї річниці незалежності України

 

Керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», враховуючи наказ начальника Новоград-Волинської районної військової адміністрації від 01.06.2022 № 24 «Про забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану», розпорядження міського голови від 24.02.2022 № 47 (о) «Про запровадження воєнного стану на території Новоград-Волинської міської територіальної громади», з метою гідного вшанування в Новоград-Волинській міській територіальній громаді знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення, утвердження патріотизму і гордості за свою державу, звитяги українського народу у боротьбі за волю, незалежність та територіальну цілісність:

  1.       Затвердити План заходів із відзначення Дня Державного Прапора України та 31-ї річниці незалежності України (далі – План) згідно додатку.
  2. Управлінню культури і туризму міської ради (Широкопояс О.Ю.), управлінню освіти і науки міської ради (Ващук Т.В.), управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (Нєпша А.Ю.), територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради (Гудзь О.П.) забезпечити організацію та проведення заходів згідно з Планом, дотримуючись умов воєнного стану.
  3. Управлінню житлово-комунального господарства та екології міської ради          (Годун О.В.):

3.1 провести благоустрій території пам’ятників і пам’ятних знаків міської територіальної громади, а також площі Лесі Українки;

3.2 забезпечити встановлення Державних Прапорів України на території міської територіальної громади;

3.3 забезпечити підключення до електромережі.

  1.  Відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради (Виговська А.В.)  забезпечити висвітлення заходів у місцевих засобах масової інформації.
  2.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови Борис Н.П. та Якубова В.О.

 

 

Міський голова                                                                                 Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Міська радаДокументів: 6187 Усі
РозпорядженняДокументів: 1679 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 87 Усі
Чат-бот Гаряча лінія