Про відзначення Дня Гідності та Свободи

29.12.2023 248

Про відзначення Дня Гідності та Свободи

ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16.11.2023                                                                     №  333(о)

 

Про відзначення Дня Гідності та Свободи

 

Керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указами Президента України від 13.11.2014 «Про День Гідності та Свободи», від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», з метою утвердження в Україні ідейних принципів свободи і демократії, збереження та донесення
до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, віддання належної шани патріотизму
й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави                                       та її європейського вибору:

 

  1. 1.Затвердити План проведення заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи (далі – План) згідно з додатком.
  2. Управлінню  культури і туризму міської  ради (Широкопояс О.Ю.), управлінню освіти i науки міської ради (Ващук Т.В.), управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (Кравчук Т.М.), забезпечити організацію та проведення заходів згідно Плану з дотриманням вимог воєнного стану.
  3. 3. Управлінню житлово-комунального господарства та екології міської ради (Годун О.В.):

3.1 встановити Державний Прапор України на території міської територіальної громади;

3.2 провести благоустрій території біля Арки пам’яті Небесній Сотні  та загиблим учасникам АТО, Меморіалу  загиблим учасникам АТО  та у Cквері пам’яті.

  1. Відділу інформації міської ради (Махновецька А.О.) забезпечити висвітлення заходів в місцевих засобах масової інформації.
  2. Відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради (Кочук Л.А.) забезпечити чергування медичного працівника під час проведення заходів 21.11.2023 року: о 12.00 год. у Сквері пам’яті                                 та о 17.00 год. на площі Лесі Українки.
  3. 6. Рекомендувати Звягельському районному відділу поліції Головного управління Національної  поліції в Житомирській області (Гнатенко А.І.) забезпечити 11.2023 року:

6.1 охорону громадського порядку під час проведення патріотичного реквієму о 12.00 год. у Сквері пам’яті;

6.2 перекриття руху транспорту та охорону громадського порядку під час проведення патріотичного заходу о 17.00 год. на площі Лесі Українки.

  1. 7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Борис Н.П.

 

Міський голова                                                                     Микола БОРОВЕЦЬ

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 98 Усі
Чат-бот Гаряча лінія