Про відзначення Дня вишиванки

17.05.2024 43

Про відзначення Дня вишиванки

ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

03.05.2024                                                                                            №121(о)

 

Про відзначення Дня вишиванки

 

Керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України                  «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України
від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», з метою популяризації культури і традицій української народу, українського вишитого народного одягу як складової частини духовної спадщини українців, виховання любові до українського мистецтва, належної організації
та проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня вишиванки у Звягельській міській територіальній громаді:

 

  1. Затвердити План проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня вишиванки у Звягельській міській територіальній громаді (далі – План) згідно додатку.
  2. Управлінню культури і туризму міської ради (Широкопояс О.Ю.), управлінню освіти і науки міської ради (Ващук Т.В.), управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради (Кравчук Т.М.), міському центру соціальних служб (Котова О.М.), службі у справах дітей міської ради (Лойко Н.О.) забезпечити організацію та проведення заходів згідно з Планом, дотримуючись вимог воєнного стану в Україні.
  3. Управлінню житлово-комунального господарства та екології міської ради (Годун О.В.) забезпечити 16 травня 2024 року до 16.00 год. на території Звягельського замку:

3.1. Благоустрій території Замку.

3.2. Підключення електроживлення для озвучення звукової апаратури.

  1. Відділу інформації міської ради (Махновецька А.О.) забезпечити   висвітлення заходів у місцевих засобах масової інформації.
  2. Відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради (Володіна А.В.) забезпечити інформування громади про зміну руху транспорту на час проведення патріотичної ходи.
  3. Відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення                 міської ради (Лось О.Й.) забезпечити чергування медичного працівника під час проведення заходу 16 травня 2024 року з 17.00 год. до 20.00 год.
  4. Рекомендувати Звягельському районному відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області (Гнатенко А.І.) забезпечити 16 травня 2024 року:

7.1. Перекриття руху та поліцейський супровід під час патріотичної ходи
з 17.00 год. до 17.30 год. за маршрутом: Парк культури і відпочинку
(вул. Шевченка, 22) – вул. Шевченка – Звягельський замок;

7.2. Охорону громадського порядку під час проведення тематичного заходу    з 17.30 год. до 20.00 год.

  1. Контроль за виконаннямрозпорядження покласти на заступників міського голови Борис Н.П. та Гудзь І.Л.

 

 

Міський голова                                                                       Микола БОРОВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 102 Усі
Чат-бот Гаряча лінія