Про відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю

19.12.2022 127

Про відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.12.2022 № 321(о)

 

Про відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю

 

Керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з відзначенням  в  Україні 3 грудня Міжнародного дня осіб з інвалідністю, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, враховуючи розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 27.10.2022 №305 “Про затвердження плану заходів до Міжнародного дня осіб з інвалідністю” та з метою привернення уваги Новоград-Волинської міської територіальної громади, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських та інших організацій до проблем осіб з інвалідністю, надання особам з інвалідністю рівних з усіма громадянами можливостей для участі в політичній, економічній і соціальній сферах життя:

  1. Затвердити заходи щодо посилення соціального захисту громадян з обмеженими фізичними можливостями (додаються).
  2. Відповідальним за виконання заходів, затверджених цим розпорядженням, забезпечити їх реалізацію, про що інформувати управління соціального захисту населення міської ради до 10 грудня 2022 року.
  3. Відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради     (Виговська А.В.) забезпечити висвітлення заходів у місцевих засобах масової інформації.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Гудзь І.Л.

 

 

 

Міський голова                                                                      Микола БОРОВЕЦЬ

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 102 Усі
Чат-бот Гаряча лінія