Про відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю 

29.12.2023 193

Про відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю 

ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

29.11.2023                                                №346(о)

 

Про відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю

 

Керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з відзначенням в Україні 3 грудня Міжнародного дня осіб з інвалідністю, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, враховуючи розпорядження голови Житомирської обласної військової адміністрації від 25.10.2023 №499 «Про затвердження заходів щодо соціального захисту громадян з обмеженими фізичними можливостями» та з метою привернення уваги Звягельської міської територіальної громади, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських та інших організацій до проблем осіб з інвалідністю, надання особам з інвалідністю рівних з усіма громадянами можливостей для участі в політичній, економічній і соціальній сферах життя:

  1. Затвердити заходи щодо посилення соціального захисту громадян з обмеженими фізичними можливостями (додаються).
  2. Відповідальним за виконання заходів, затверджених цим розпорядженням, забезпечити їх реалізацію, про що інформувати управління соціального захисту населення Звягельської міської ради до 10 грудня 2023 року.
  3. 3. Відділу інформації міської ради (Махновецька А.О.) забезпечити висвітлення заходів у місцевих засобах масової інформації.
  4. 4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Гудзь І.Л.

 

Міський голова Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 98 Усі
Чат-бот Гаряча лінія