Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (регуляторний акт)

14.03.2024 114

Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (регуляторний акт)

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

_________________   №___________

 

Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (регуляторний акт)

 

Керуючись підпунктом 10 пункту «а» статті 30, статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про дорожній рух», «Про автомобільний транспорт», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою підвищення якості надання послуг з перевезення пасажирів, забезпечення належного обліку фактично наданих транспортних послуг, економії коштів бюджету та їх ефективного використання при відшкодуванні реальних втрат доходів від пільгових перевезень на території Звягельської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Впровадити автоматизовану систему обліку оплати проїзду вміському таприміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади.
  2. Затвердити:

2.1. Порядок функціонування та вимоги до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (додаток 1).

2.2. Технічні вимоги до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (додаток 2).

2.4. Положення про оператора електронних систем у Звягельскій міській територіальній громаді (додаток 3).

2.3. Склад конкурсної комісії з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (додаток 4).

2.4. Положення про конкурсну комісію з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (додаток 5).

2.5. Умови проведення конкурсу з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (додаток 6).

2.6. Перелік документів, що подаються суб’єктами господарювання для участі в конкурсі з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (додаток 7).

2.7. Форму заяви на участь у конкурсі з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (додаток 8).

2.8. Примірну форму договору про здійснення справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (додаток 9).

  1. Визначити, що особа, уповноважена здійснювати справляння плати за транспортніпослуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті натериторії Звягельської міської територіальної громади:

– визначається на конкурсних засадах рішенням виконавчого комітету Звягельської міської ради;

– впроваджує автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади.

  1. Забезпечення проведення конкурсу з визначення особи, уповноваженоїздійснювати справляння плати за транспортні послуги на міському та приміськомупасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади покласти на відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гудзь І.Л.

 

Міський голова Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 98 Усі
Чат-бот Гаряча лінія