Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади

30.05.2024 57

Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

22.05.2024                                                         № 1138

 

Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади

 

Керуючись підпунктом 10 пункту «а» статті 30, статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про автомобільний транспорт», з метою підвищення якості надання послуг з перевезення пасажирів, забезпечення належного обліку фактично наданих транспортних послуг, економії коштів бюджету та їх ефективного використання при відшкодуванні реальних втрат доходів від пільгових перевезень на території Звягельської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Впровадити автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади.
  2. Затвердити:

2.1. Порядок функціонування та вимоги до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади, що додається.

2.2. Технічні вимоги до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади, що додаються.

2.3. Склад конкурсної комісії з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади, що додається.

2.4. Положення про конкурсну комісію з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади, що додається.

2.5. Умови проведення конкурсу з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади, що додаються.

2.6. Перелік документів, що подаються суб’єктами господарювання для участі в конкурсі з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади, що додається.

2.7. Форму заяви на участь у конкурсі з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади, що додаються..

2.8. Примірну форму договору про здійснення справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади, що додається.

  1. Визначити, що особа, уповноважена здійснювати справляння плати за транспортніпослуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті натериторії Звягельської міської територіальної громади:

– визначається на конкурсних засадах рішенням виконавчого комітету Звягельської міської ради;

– впроваджує автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади.

  1. Забезпечення проведення конкурсу з визначення особи, уповноваженоїздійснювати справляння плати за транспортні послуги на міському та приміськомупасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади покласти на відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради.
  2. 5.Доручити відділу інформації міської ради оприлюднити дане рішення у відповідності до вимог чинного законодавства.
  3. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гудзь І.Л.

 

Міський голова Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 102 Усі
Чат-бот Гаряча лінія