Про встановлення середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами (змішані)

10.04.2024 226

Про встановлення середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами (змішані)

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

 

_10.04.2024________                                                                    №_1111________

 

Про встановлення середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами (змішані)

 

 

Керуючись підпунктом 2 пункту а статті 28, статтею 40 Закону України „Про місцеве самоврядування   в   Україні“,   законами України „Про житлово-комунальні послуги“, „Про ціни та ціноутворення“, „Про управління відходами“,  постанова Кабінету Міністрів України від 26.09.2023 №1031 „Про затвердження Порядку формування середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів“, розглянувши звернення директора комунального підприємства Звягельської міської ради „Звягельсервіс“ Романчука А.С. та директора товариства з обмеженою відповідальністю „Міськкомунсервіс“ Седлецького Р.А. про встановлення тарифу на збирання, перевезення та видалення твердих побутових відходів (змішані), виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. 1. Встановити тариф для комунального підприємства Звягельської міської ради „Звягельсервіс“ на послуги з управління побутовими відходами (змішані) за такими складовими:

1.1 на видалення побутових відходів (змішані) у розмірі – 59,38 грн за 1м³ (в тому числі 1т відходів – 261,25грн), структура додається;

1.2 на збирання побутових відходів (змішані) у розмірі – 1,82 грн за 1м³ (структура додається);

1.3 на перевезення побутових відходів (змішані) у розмірі – 96,24 грн за 1м³ (структура додається).

  1. Встановити комунальному підприємству Звягельської міської ради „Звягельсервіс“ середньозважений тариф на послуги з управління побутовими відходами (змішані) для всіх груп споживачів у розмірі:

–  за контейнерною схемою збирання відходів –  157,44 грн за 1м³;

–  за без контейнерною схемою збирання відходів  – 155,62 грн за 1м³.

  1. Встановити тариф для товариства з обмеженою відповідальністю „Міськкомунсервіс“ на послуги з управління побутовими відходами (змішані) за такими складовими:

3.1 на видалення побутових відходів (змішані) у розмірі – 59,38 грн за 1м³ (в тому числі 1т відходів – 261,25грн) – надавач послуг комунальне підприємство Звягельської міської ради „Звягельсервіс“ ;

3.2 на збирання побутових відходів (змішані) у розмірі – 4,79 грн за 1м³ (структура додається);

3.3  на перевезення побутових відходів (змішані) у розмірі – 132,52 грн за 1м³ (структура додається).

  1. Встановити товариству з обмеженою відповідальністю „Міськкомунсервіс“ середньозважений тариф на послуги з управління побутовими відходами (змішані) для всіх груп споживачів у розмірі:

–  за контейнерною схемою збирання відходів –  196,69 грн за 1м³;

–  за без контейнерною схемою збирання відходів  – 191,90 грн за 1м³.

  1. Це рішення набирає чинності з – 01.05.2024.
  2. Зобов’язати комунальне  підприємство Звягельської міської ради „Звягельсервіс“ (директор – Романчук А.С.) та товариство з обмеженою відповідальністю „Міськкомунсервіс“ (директор – Седлецький Р.А.) у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення у дію тарифу на послугу, повідомити населення про зміну тарифу в друкованих засобах масової інформації місцевого розповсюдження та іншими засобами з посиланням на відповідне рішення виконавчого комітету Звягельської міської ради.
  3. Тарифи встановлені з урахуванням всіх податків та обов’язкових платежів та відповідальність за достовірність наданої інформації про розрахунок вищезазначених тарифів покладається на комунальне  підприємство Звягельської міської ради „Звягельсервіс“ (директор – Романчук А.С.) та товариство з обмеженою відповідальністю „Міськкомунсервіс“ (директор – Седлецький Р.А.) згідно з чинним законодавством.
  4. Відділу інформації міської ради (Махновецька А.О.) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному сайті міської ради.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на комунальне  підприємство Звягельської міської ради „Звягельсервіс“ (директор – Романчук А.С.) та товариство з обмеженою відповідальністю „Міськкомунсервіс“ (директор – Седлецький Р.А.).
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу обов’язків.

 

 

 

Міський голова                                                                                  Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Виконавчий комітетДокументів: 5573 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 100 Усі
Чат-бот Гаряча лінія