Про виділення коштів

29.12.2023 217

Про виділення коштів

ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

11.12.2023                                                       №360(о)

 

Про виділення коштів

 

Керуючись пунктами 7, 13, 20 частини четвертої статті 42 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні“, рішенням міської ради від 26.10.2023 №1039 “Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2023 рік зі змінами, з метою забезпечення безперебійного функціонування Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Звягельської міської ради:

 

  1. Фінансовому управлінню міської ради (Ящук І.К.) профінансувати управління соціального захисту населення  міської  ради (Хрущ Л.В.) за рахунок коштів бюджету Звягельської  міської територіальної громади в сумі6000000,00 гривень (шість мільйонів гривень 00 копійок) на об’єкт «Реконструкція нежитлових приміщень за адресою вул. Шевченка, 29 нежитлове приміщення 1001, для розміщення Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Звягельської міської ради м. Звягель, Звягельський район, Житомирської області (в тому числі на виготовлення проектно-кошторисної документації та експертизи)».
  2. Управлінню соціального захисту населення міської ради (Хрущ Л.В.) перерахувати виділені кошти Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Звягельської міської ради.
  3. Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністюЗвягельської міської ради (Буковська О.В.) здійснити оплату робіт по об’єкту «Реконструкція нежитлових приміщень за адресою вул. Шевченка, 29 нежитлове приміщення 1001, для розміщення Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Звягельської міської ради м. Звягель, Звягельський район, Житомирської області (в тому числі на виготовлення проектно-кошторисної документації та експертизи)»
  4. 4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Гудзь І.Л.

 

 

 

 

Міський голова                                                                       Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 98 Усі
Чат-бот Гаряча лінія