Про захист прав та законних інтересів дітей

10.05.2024 107

Про  захист  прав  та законних інтересів дітей

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

 

_________________                                                                 №___________

 

 

від                        №

 

Про   захист    прав    та

законних інтересів дітей

 

Керуючись підпунктом 4 пункту б частини першої статті 34, статтею 40 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні“, статтями 5, 11, 12 Закону України „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування“, статтею 5, 24 Закону України „Про охорону дитинства“, статтями 243, 251 Сімейного кодексу України, пунктами 21-29, 40-43, 48, 52-53 Порядку провадження  органами  опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866, Указом Президента України від 24.02.2022 №64/2022 „Про введення воєнного стану в Україні“ зі змінами, розглянувши заяву (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“), враховуючи витяг з протоколу засідання комісії з питань захисту прав дитини від … №…,  виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Надати (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) статус дитини, позбавленої батьківського піклування (підстава: рішення  міськрайонного суду від  …  про позбавлення  батьківських прав батька, свідоцтво про смерть матері І-ТП № … від …).
 2. Зняти з (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) статус дитини-сироти (підстава: рішення міськрайонного суду Житомирської області від … року про визнання батьківства справа № …).
 3. На підставі пункту 2 цього рішення визнати таким, що втратив чинність пункт 1 рішення виконавчого комітету Звягельської міської ради від … року № … «Про захист прав та законних інтересів дітей».
 4. Змінити (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) статус дитини, позбавленої батьківського піклування, на статус дитини-сироти (підстава: свідоцтво про смерть матері … №…. від …. ).
 5. Призначити (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження, опікуном/піклувальником дитини (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження.
 6. Щодо подальшого виховання, навчання та утримання дитини (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження:

6.1. Покласти персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний та психічний розвиток підопічної на опікуна/піклувальника (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“). Зобов’язати (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) двічі на рік проводити медичне обстеження  дитини.

6.2. Управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради:

6.2.1. Влаштувати з … на виховання та спільне проживання в сім’ю (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) дитину, позбавлену батьківського піклування, (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження.

6.2.2. Здійснювати контроль за умовами утримання, навчання та виховання дитини.

6.2.3. Раз на рік готувати висновок про стан виховання, навчання та утримання дитини в сім’ї опікуна/піклувальника.

6.3. Міському центру соціальних служб:

6.3.1. При потребі взяти  малолітню/неповнолітню під соціальний супровід.

6.3.2. Раз на рік подавати інформацію про утримання та виховання дитини в сім’ї опікуна/піклувальника службі у справах дітей міської ради.

6.4. Комунальному некомерційному підприємству ,,Центр первинної медико-санітарної  допомоги “  міської ради:

6.4.1. Подавати раз на рік службі у справах дітей міської ради аналітичну інформацію педіатра про стан здоров’я дитини, дотримання опікуном/піклувальником рекомендацій лікарів.

6.5. Районному відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області раз на рік подавати службі у справах дітей міської ради інформацію інспектора про відсутність чи наявність проявів асоціальної поведінки зі сторони дитини та опікуна/піклувальника.

 1. Звільнити від обов’язків (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження, опікуна/піклувальника стосовно дитини (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження (підстава: заява опікуна/піклувальника).
 2. На підставі пункту 7 цього рішення визнати таким, що втратив чинність пункт … рішення виконавчого комітету Звягельської міської ради від … №… ,,Про захист прав та законних інтересів дітей“.
 3. 9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Борис Н.П.

 

 

Міський голова                                                                             Микола БОРОВЕЦЬ

 

 

 

Документи за типом
Міська радаДокументів: 6959 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 108 Усі
Чат-бот Гаряча лінія