Про захист прав та законних інтересів  дітей

30.05.2024 43

Про захист прав та законних інтересів  дітей

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

22.05.2024                                                                                                         № 1144

 

Про    захист    прав    та

законних інтересів  дітей

 

Керуючись підпунктом 4 пункту б частини першої статті 34, статтею 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, статтями 11, 12, 15 Закону України “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування“, статтями 5, 25 Закону України „Про охорону дитинства“, статтею 56 Цивільного кодексу України, статтями 141, 150, 153, 157-159, 243, 244, 246, 249 Сімейного кодексу України, пунктами 21, 22, 24, 40, 41-47, 50, 73, 79 Порядку провадження органами  опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866, враховуючи витяги з протоколів засідань комісії з питань захисту прав дитини від 15.04.2024 № 10, від 14.05.2024 №13, розглянувши подання служби у справах дітей міської ради, заяви (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“), виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Надати дітям (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження,(інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження, статус дітей, позбавлених батьківського піклування у зв’язку із позбавленням батька батьківських прав та смерті матері (підстава: рішення Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області від 12.04.2024 №285/192/24 про позбавлення батька (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) батьківських прав та стягнення аліментів, свідоцтво про смерть матері (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“).
 2. Встановити (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження, дні та години зустрічей з малолітньою дитиною  (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження, а саме:

2.1. Кожної суботи з 13:00 години до неділі 17:00 години, тобто безперервні спільні вихідні з ночівлею за згодою дитини.

2.2. Зимові та літні канікули, не менше 21 дня для спільного відпочинку та оздоровлення дитини та за її згодою.

 1. 3. Внести зміни до рішень виконавчого комітету міської ради від 08.2021 №210 “Про захист прав та законних інтересів дітей“, від 11.10.2021 № 275 “Про захист житлових і майнових прав дітей“, а саме: прізвище піклувальника “(інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“)“ змінити у всіх відмінках на прізвище “(інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“)“ (підстава: свідоцтво про шлюб від 07.07.2023 І-ТП №238373).
 2. 4. Призначити (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження, опікуном над малолітніми дітьми(інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження, (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження.
 3. 5. Покласти персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний та психічний  розвиток  (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“).
 4. 6. Службі у справах дітей міської ради:

6.1. Влаштувати з 23.05.2024 року на виховання і спільне проживання у сім’ю (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“).

6.2. Здійснювати контроль за умовами утримання, навчання та виховання дітей-сиріт, в сім’ї.

6.3. Здійснювати контроль щодо надання інформації навчальним закладом про стан розвитку, рівень навчальних досягнень, систематичне відвідування дітьми навчального закладу, участь опікуна у вихованні підопічних.

6.4. Раз на рік готувати висновок про стан утримання, навчання, виховання та розвитку дітей-сиріт (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“).

 1. Звягельському міському центру соціальних служб:

7.1. Взяти сім’ю (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) в якій виховуються підопічні,  під соціальний супровід.

7.2. Раз на рік подавати інформацію про утримання і виховання дітей у сім’ї службі у справах дітей міської ради.

 1. 8. Управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради забезпечити щорічним пільговим оздоровленням(інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“).
 2. 9.Комунальному некомерційному підприємству ,,Центр первинної медико-санітарної допомоги “ Звягельської міської ради:

9.1. Забезпечити двічі на рік медичний огляд дітей.

9.2. Подавати раз на рік службі у справах дітей міської ради аналітичну інформацію педіатрів про стан здоров’я дітей, дотримання (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) рекомендацій лікарів.

 1. 10. Звягельському районному відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області  раз на рік подавати службі у справах дітей міської ради інформацію офіцерів поліції про відсутність чи наявність проявів асоціальної поведінки зі сторони(інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“)та  його підопічних.
 2. 11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Борис Н.П.

 

Міський голова                                          Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Міська радаДокументів: 6959 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 108 Усі
Чат-бот Гаряча лінія