Про захист житлових і майнових прав дітей

10.05.2024 99

Про захист  житлових і майнових  прав   дітей

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

 

_________________                                                                 №___________

 

 

 

Про захист    житлових і

майнових   прав     дітей

 

 

Керуючись підпунктом 4 пункту б частини першої статті 34, статтею 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, статтею 12 Закону України „Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей“, статтями 17, 18 Закону України „Про охорону дитинства“, статтею 177 Сімейного кодексу  України, статтею 32 Цивільного кодексу України, пунктами  57, 62, 65-67 Порядку провадження органами  опіки та  піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866, розглянувши заяви (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“), виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Надати дозвіл органу опіки та піклування батькам (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) на прийняття в дар … частини квартири … в будинку … на вулиці (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) в місті Звягелі, в якій  зареєстровані та проживають малолітні діти (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“), оскільки при укладанні договору дарування  житлові права дітей не порушуються.
 2. Надати дозвіл органу опіки та піклування батькам (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) діяти від імені та в інтересах неповнолітньої (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження, при укладанні договору дарування на ім’я дитини (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) квартири … в будинку … на вулиці (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) в місті Звягелі.

Дозволити неповнолітній дитині (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження, за згодою батьків вчинити вищевказаний правочин.

 1. Надати дозвіл органу опіки та піклування батькам (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“), діяти від імені та в інтересах малолітньої (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження, при укладанні договору купівлі-продажу квартири …  в будинку … на вулиці (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті  6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) в місті Звягелі, в якій … частина на праві власності належить малолітній  дитині  (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті  6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження, за умови одночасного нотаріального посвідчення  договору купівлі-продажу на ім’я дитини … частин будинку … із відповідною земельною ділянкою на вулиці (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті  6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) в місті Звягелі та оформлення на долю   дитини не менше, ніж … кв. м.
 2. Зобов’язати (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) у місячний термін після укладання договору купівлі-продажу частин будинку … на вулиці (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) надати службі у справах дітей міської ради (вул. Шевченка, буд.20, місто Звягель, Житомирська область) підтверджуючі документи про набуття дитиною права власності  згідно з умовами рішення.
 3. Орган опіки та піклування покладає на (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) відповідальність за невиконання умов пунктів 3, 4 цього рішення та порушення майнових прав малолітнього (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) року народження.
 4. Призначити (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) опікуном над квартирою … у будинку … на вулиці … в місті Звягелі, яка належить дитині-сироті (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“), відповідно до свідоцтва про право на спадщину за заповітом від … .
 5. Відповідальність за збереження житла покласти на опікуна (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“).
 6. Службі у справах дітей міської ради довести до відома об’єднання співвласників багатоквартирних будинків „…“, державних і приватних нотаріусів інформацію щодо недопущення відчуження квартири … у будинку … на вулиці … в місті Звягелі без дозволу органу опіки та піклування.
 7. Припинити (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) опіку над майном, в зв’язку з досягненням (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) повноліття.
 8. Рішення виконавчого комітету міської ради від … № … визнати таким, що втратило чинність.

11.Закріпити за дитиною, позбавленою батьківського піклування,   (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті  6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) майно (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті  6 Закону України ,,Про захист персональних даних“) право на проживання у якому має малолітній.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Борис Н.П.

 

Міський голова                                                                             Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Міська радаДокументів: 6959 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 108 Усі
Чат-бот Гаряча лінія