Про затвердження плану благоустрою та проведення весняної толоки на території Звягельської міської територіальної громади у 2024 році

02.04.2024 28

Про затвердження плану благоустрою та проведення весняної толоки на території Звягельської міської територіальної громади у 2024 році

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

 

27.03.2024                                                        №1088

 

 

 

Про затвердження плану благоустрою та проведення весняної толоки на території Звягельської міської територіальної громади у 2024 році

 

 

Керуючись підпунктом 7 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Указом Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», з метою забезпечення утримання території Звягельської міської територіальної громади у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану та архітектурно – естетичного вигляду об’єктів, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити план благоустрою на території Звягельської міської територіальної громади (додається).
  2. Провести з 01.04.2024 року по 30.04.2024 року заходи з благоустрою в рамках весняної толоки на території Звягельської міської територіальної громади.
  3. Управлінню житлово-комунального господарства та екології міської ради організувати заходи з ліквідації несанкціонованих звалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан парків, скверів, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, очищення від сміття берегів водойм на території Звягельської міської територіальної громади та ін.
  4. Старостам старостинських округів Звягельської міської територіальної громади організувати проведення санітарної очистки та благоустрою на відповідних територіях.
  5. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, суб’єктам підприємницької діяльності, мешканцям Звягельської міської територіальної громади провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих та закріплених територій.
  6. Інспекції благоустрою при управлінні житлово-комунального господарства та екології міської ради здійснювати постійний контроль за ходом проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою.
  7. Відділу інформації міської ради спільно з управлінням житлово-комунального господарства та екології міської ради забезпечувати висвітлення у засобах масової інформації хід проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою на території Звягельської міської територіальної громади.
  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно функціональних обов’язків.

 

 

 

Міський голова                                                                       Микола БОРОВЕЦЬ

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 98 Усі
Чат-бот Гаряча лінія