Про затвердження висновків органу опіки і піклування щодо повнолітніх осіб

07.06.2024 30

Про затвердження висновків  органу опіки і піклування щодо повнолітніх осіб

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 РІШЕННЯ

                                                                                                                  №

 

Про затвердження висновків  органу опіки і піклування щодо повнолітніх осіб

 

Керуючись підпунктом 4 пункту б частини першої статті 34, статтею 40 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні“, статтями 39, 56, 60 Цивільного кодексу України, статтею 300 Цивільного процесуального кодексу України, Правилами опіки та піклування, затвердженими наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 №34/166/131/88, враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 11.02.2009 №51 ,,Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті міської ради“, протокол засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради від 23.05.2024 №3, розглянувши заяви громадян Нерінко О.О.,                      Буришина О.М., Полтавченка Р.В. та відповідні клопотання управління соціального захисту населення міської ради, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1.       Затвердити висновок органу опіки і піклування про можливість   виконувати обов’язки опікуна громадянином Нерінко Олександром Олександровичем щодо племінника Тарасюка Віталія Петровича, якого рішенням суду від 31.03.2011 р. визнано недієздатним,  що додається.
  2.    Звернутись з поданням до Новоград-Волинського міськрайонного суду про призначення Нерінко Олександра Александровича  опікуном над Тарасюком Віталієм Петровичем.
  3. Затвердити висновок органу опіки і піклування про можливість громадянина Буришина Олега Михайловича виконувати обов’язки опікуна щодо матері Буришиної Валентини Петрівни, що додається.
  4.   Звернутись з поданням до Новоград-Волинського міськрайонного суду про призначення Буришина Олега Михайловича опікуном над Буришиною Валентиною Петрівною в разі визнання останньої судом недієздатною.
  5. Затвердити висновок органу опіки і піклування про можливість громадянина Полтавченка Романа Валентиновича виконувати обов’язки опікуна щодо дідуся Козира Володимира Михайловича, що додається.
  6. Звернутись з поданням до Новоград-Волинського міськрайонного суду про призначення Полтавченка Романа Валентиновича опікуном над Козирем Володимирем Михайловичем в разі визнання останнього судом недієздатним.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гудзь І.Л.

 

Міський голова                                                                       Микола БОРОВЕЦЬ

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 102 Усі
Чат-бот Гаряча лінія