Звіт про повторне відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2022 № 378 «Про затвердження умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських, приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Новоград-Волинської міської територіальної громади»

12.04.2023 287

Звіт про повторне відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2022 № 378 «Про затвердження умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських, приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Новоград-Волинської міської територіальної громади»

Звіт

про повторне відстеження результативності дії регуляторного акта

 

На виконання ст.10 Закону України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності», управління транспорту та зв’язку міської ради здійснило повторне відстеження результативності регуляторного акта, з метою досягнення  цим актом  визначених цілей.

Зміст
1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2022 № 378 «Про затвердження умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських, приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Новоград-Волинської міської територіальної громади».
2. Назва виконавця заходів з відстеження відділ економічного планування та підприємницької діяльності
3 Цілі прийняття акта

 

Основними цілями державного регулювання є:

-залучення на прозорих умовах суб’єктів господарювання, які мають бажання та можливості до оновлення рухомого складу, створення конкурентного середовища у сфері перевезення пасажирів автомобільним транспортом, що призведе до зменшення передумов для корупційних дій та обмеження монополізму на ринку пасажирських авто перевізників, забезпечення задоволення потреб населення громади у перевезеннях та підвищення якості і безпеки транспортних послуг, забезпечення виконання державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

– забезпечення стабільних, безпечних та якісних перевезень пасажирів міським, приміським автотранспортом загального користування в межах територіальної громади згідно з нормами чинного законодавства.

4. Строк виконання заходів з відстеження з 14.02.2023 по 28.02.2023
5. Тип відстеження Повторне
6. Методи одержання результатів відстеження Cтатистичний метод на основі показників і даних, визначених під час аналізу  впливу регуляторного акта, аналітичний метод (дані Системи моніторингу громадського транспорту)
7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних Аналізувалися показники щодо кількості суб’єктів господарювання на яких поширювалася  дія регуляторного акта (заяви – звернення), а також звіти перевізників.
8. Кількісні та якісні значення показників результативності 2022 рік, перший квартал 2023 року.

–         кількість суб’єктів господарювання на яких поширювалася дія регуляторного акта – 5 ;

–         рівень проінформованості суб’єктів господарювання – 100 %.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей. Відповідно до Постанови КМУ від 29 квітня 2022 р. №512 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. № 176 «Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» і від 3 грудня 2008 р. № 1081 «Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» – договір про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міському, приміському та міжміському, які не виходять за межі території області (або дозвіл на перевезення пасажирів на міжобласних маршрутах загального користування), строк дії якого закінчується у період дії воєнного стану в Україні, вважається таким, дію якого продовжено на період дії воєнного стану в Україні і протягом одного року з дня його припинення чи скасування.

 

Висновок.

За результатами повторного відстеження результативності регуляторного акта встановлено, що регуляторний акт – рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2022 № 378 «Про затвердження умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських, приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Новоград-Волинської міської територіальної громади» відповідає вимогам чинного законодавства та не потребує внесення змін.

 

 

 

 

Заступник міського голови                                                   Ірина ГУДЗЬ

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 102 Усі
Чат-бот Гаряча лінія