Про нагородження відзнакою Звягельської міської територіальної громади орден „Звягель“

23.05.2024 52

Про   нагородження    відзнакою Звягельської міської територіальної громади орден „Звягель“

ЗВЯГЕЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

 

п’ятидесята сесія                                                                  восьмого скликання

 

______________                                                                    № ______________

 

Про      нагородження       відзнакою

Звягельської міської територіальної

громади орден „Звягель“

 

 

Керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, враховуючи рішення міської ради від 23.02.2023 № 783 „Про Положення про відзнаку орден „Звягель“, враховуючи рішення комісії з питань нагородження відзнакою Звягельської міської територіальної громади орден „Звягель“ (протокол №1 від 22.05.2024),  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Нагородити відзнакою Звягельської міської територіальної громади орден „Звягель“:

1.1. КРАВЦЯ Олексія Павловича – полковника за сумлінне виконання службових обов’язків, високий рівень професіоналізму в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та з нагоди святкування Дня міста.

1.2. ШАПРАНА Ігоря Миколайовича – капітана за сумлінне виконання службових обов’язків, високий рівень професіоналізму в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та з нагоди святкування Дня міста.

1.3. ОМЕЛЬЧЕНКА Ігоря Миколайовича – підполковника за сумлінне виконання службових обов’язків, високий рівень професіоналізму в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та з нагоди святкування Дня міста.

1.4. БАДОВСЬКУ Олену Михайлівну – голову благодійного фонду „СВІТ НА ДОЛОНІ“ за активну волонтерську допомогу Збройним Силам України, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, дітям загиблих воїнів і активну участь у житті територіальної громади та з нагоди святкування Дня міста.

1.5. ХМЕЛЕВСЬКУ Ларису Іванівну – викладача Звягельської школи мистецтв, засновника народного камерного ансамблю „Класік“ за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у мистецько-просвітницьку діяльність в Звягельській міській територіальній громаді та з нагоди святкування Дня міста.

 

 1. Начальнику відділу кадрів міської ради Колесник Ж.О. забезпечити оформлення орденських книжок та урочисте вручення нагород.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Гвозденко О.В. та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Долю О.П.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                  Микола БОРОВЕЦЬ

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 102 Усі
Чат-бот Гаряча лінія