Про облаштування пунктів обігріву в населених пунктах Новоград-Волинської міської територіальної громади

25.11.2022 151

Про облаштування пунктів  обігріву в населених пунктах  Новоград-Волинської міської  територіальної громади

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 23.11.2022 № 309 (о)

Про облаштування пунктів

обігріву в населених пунктах

Новоград-Волинської міської

територіальної громади

 

Керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону  України              «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктом 4 пункту 2 статті 19  Кодексу цивільного захисту України, у зв’язку з потенційно можливим зниженням температури повітря, з метою створення і забезпечення умов життєдіяльності, надання допомоги людям, які постраждали від переохолодження в населених пунктах Новоград-Волинської міської територіальної громади:

 

  1. Затвердити план розгортання пунктів обігріву в населених пунктах Новоград-Волинської міської територіальної громади на період потенційно можливого зниження температури повітря згідно додатку.
  2. 2. Керівникам установ, на базі яких пропонується створення стаціонарних пунктів обігріву:

2.1. Надати інформацію про створення та готовність до функціонування пунктів обігріву на електронну адресу zakhyst_nv@ukr.net відділу з питань цивільного захисту міської ради в термін до 10.12.2022 року.

2.2. Забезпечити людей, які постраждали від переохолодження, місцем для зігріву, гарячим чаєм та медичною допомогою (в разі потреби).

2.3. Забезпечити контроль за дотриманням у приміщеннях пунктів обігріву протиепідемічних вимог, з метою запобігання поширенню на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19.

2.4. Забезпечити інформування міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через відділ з питань цивільного захисту міської ради про роботу пунктів обігріву та кількість осіб, які скористалися послугами, щотижня в робочі дні з 8.00 до 17.00 год.

  1. Рекомендувати Новоград-Волинському  відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Житомирській  області (ГнатенкоА.І.) забезпечити охорону громадського порядку у пунктах обігріву на період їх функціонування.

 

 

  1. 4. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради (Вошко І.В.), комунальному некомерційному підприємству «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» (Борис В.М.) забезпечити при медичних закладах своєчасне кваліфіковане надання медичної допомоги населенню, яке постраждало від переохолодження чи обмороження.
  2. 5. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради (Гудзь О.П.) сприяти належному функціонуванню пунктів обігріву в межах своїх повноважень.
  3. 6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Якубова В.О.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                             Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 99 Усі
Чат-бот Гаряча лінія