Про організацію чергування працівниками виконавчого комітету міської ради

14.09.2023 16

Про організацію чергування  працівниками виконавчого  комітету міської ради

ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

06.09.2023                                                                №246(о)

 

 

 

Про організацію чергування

працівниками виконавчого

комітету міської ради

 

 

 

Керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про правовий режим воєнного стану», з метою забезпечення безперебійної роботи та оперативного виконання управлінських рішень в умовах воєнного стану:

 

  1. Керуючому справами виконавчого комітету міської ради Долі О.П. організувати у виконавчому комітеті Звягельської міської ради чергування працівників у вихідні дні з 9:00 до 16:00.
  2. Відділу кадрів виконавчого комітету міської ради (Колесник Ж.О.) складати графік чергувань на календарний місяць та затверджувати у керуючого справами виконавчого комітету міської ради у Долі О.П.
  3. Відповідальний черговий в день чергування повинен:

3.1. З 9:00 до 16:00 години знаходитися у приймальні міського голови та систематично підтримувати  зв’язок з міським головою, відповідальними посадовими особами у виконавчому комітеті Звягельської  міської ради та  з комунальними підприємствами міського житлово-комунального господарства.

3.2. Надавати оперативну інформацію мешканцям міста з критичних питань життєдіяльності.

3.3. Здійснювати оперативну передачу інформації щодо виникнення аварійних/надзвичайних ситуацій.

3.4. Заносити оперативну інформацію щодо виникнення аварійних/надзвичайних ситуацій до журналу.

3.5. Під час повітряної тривоги або іншої надзвичайної події  отримувати інформацію від відділу цивільного захисту міської ради (Хромушин А.А.) про стан заходів безпеки на території Звягельської міської територіальної громади (доступність населення до облаштованих укриттів, пунктів незламності).

  1. У разі виникнення аварійної/надзвичайної ситуації відповідальний черговий негайно повідомляє відповідальну посадову особу у виконавчому комітеті Звягельської міської ради відповідно до затвердженого графіку та в подальшому діє за погодженими заходами.
  2. Після закінчення чергування відповідальний черговий надає інформацію про результати чергування відповідальній посадовій особі у виконавчому комітеті Звягельської міської ради згідно з графіком.

6 . Контроль за виконанням  цього  розпорядження  залишаю  за  собою.

 

 

 

Міський голова                                                                  Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 90 Усі
Чат-бот Гаряча лінія