Про організацію відвідування комунальних закладів в галузі культури і туризму та фізичної культури і спорту 

09.01.2024 271

Про організацію відвідування  комунальних закладів в галузі культури  і туризму та фізичної культури і спорту 

  ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

09.01.2024                                                        №9(о)

Про організацію відвідування

комунальних закладів в галузі культури

і туризму та фізичної культури і спорту

 

Керуючись  пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», з метою належної організації відвідування комунальних закладів в галузі культури і туризму та фізичної культури і спорту та ознайомлення з результатами їх діяльності, в тому числі, освоєними коштами, які були виділені з міського бюджету у 2023 році на розвиток і удосконалення якісних послуг населенню в умовах воєнного стану:

 

  1. Управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (Кравчук Т.М.), управлінню культури і туризму міської ради (Широкопояс О.Ю.) організувати та провести 09.01.2024 року відвідування комунальних закладів в галузі культури і туризму та фізичної культури і спорту Звягельської міської територіальної громади та ознайомлення з результатами їх діяльності, в тому числі, освоєними коштами, які були виділені з міського бюджету у 2023 році на розвиток і удосконалення якісних послуг населенню в умовах воєнного стану.
  2. Т.в.о. начальника управління у справах сім’ї молоді, фізичної культури та спорту міської ради Кравчук Т.М. та начальнику управління культури і туризму міської ради Широкопоясу О.Ю. підготувати маршрут відвідування комунальних закладів, на яких було освоєно кошти, виділені з міського бюджету у 2023 році.
  3. 3. Управлінню освіти і науки міської ради (Ващук Т.В.)забезпечити перевезенняза рахунок коштів галузі освіти шкільним автобусом  депутатів міської ради та членів робочої комісії  09.01.2024 з 14:00 год. від Будинку рад по об’єктах.
  4. 4. Відділу інформації міської ради (Махновецька А.О.) забезпечити  висвітлення заходів в засобах масової інформації.
  5. Контроль за  виконанням цього  розпорядження  покласти на заступника міського голови Борис Н.П.

 

 

Міський голова                                                                      Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 98 Усі
Чат-бот Гаряча лінія