Про перевірку  стану  зупинок маршрутних   транспортних засобів на території м. Звягель

14.03.2023 22

Про перевірку  стану  зупинок  маршрутних   транспортних  засобів на території м. Звягель

ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

27.02.2023                                                                №48(о)

 

Про перевірку  стану  зупинок

маршрутних       транспортних

засобів на території м. Звягель

 

Керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, Податковим кодексом України, законами України «Про оренду землі»,  «Про благоустрій населених пунктів», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішенням міської ради від 09.06.2022 №536 «Про затвердження Правил благоустрою території Звягельської міської територіальної громади» та з метою проведення реконструкції зупинок маршрутних транспортних засобів :

 

  1. Управлінню містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, управлінню житлово-комунального господарства та екології міської ради в місячний термін провести перевірку існуючого стану зупинок маршрутних транспортних засобів на території м. Звягель.
  2. За результатами проведеної інвентаризації сформувати перелік зупинок на відповідність естетичному зовнішньому вигляду та належному технічному стану.
  3. Управлінню містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради визначити архітектурний тип зовнішнього вигляду зупинок маршрутних транспортних засобів.
  4. Управлінню житлово-комунального господарства та екології міської ради довести до відома власників тимчасових споруд, які встановлені в блоці з зупинками маршрутних транспортних засобів, що не відповідають визначеним вимогам, про необхідність проведення комплексу ремонтних робіт для забезпечення архітектурного типу зовнішнього вигляду зупинок, визначеному п. 3 цього розпорядження.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Якубова В.О.

 

 

В.о. міського голови                                                             Оксана ГВОЗДЕНКО

Документи за типом
Міська радаДокументів: 6187 Усі
РозпорядженняДокументів: 1679 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 87 Усі
Чат-бот Гаряча лінія