Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

25.11.2022 68

Про проведення щорічної Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства»

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від 24.11.2022  № 321 (о)

 

Про проведення щорічної Всеукраїнської

акції «16 днів проти насильства»

 

Керуючись  пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 07.12.2017 року № 2229-III, Указом Президента України від 24 лютого № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», відповідно до листа Житомирської обласної військової адміністрації від 01.11.2022 №6190/2-22/41 про розроблення та затвердження плану заходів та з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків та недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків:

 

  1. Затвердити план заходів щодо організації та проведення в Новоград-Волинській міській територіальній громаді щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» (далі-план) згідно з додатком.
  2. Управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (Нєпша А.Ю.), управлінню освіти і науки міської ради (Ващук Т.В.) управлінню культури і туризму міської ради (Широкопояс О.Ю.), службі у справах дітей міської ради (Лойко Н.О.), міському центру соціальних служб міської ради (Котова О.В.) забезпечити виконання затвердженого плану заходів.
  3. Відповідальним за проведення заходу забезпечити недопущення випадків загрози життю, здоров`ю та безпеці відвідувачів заходу в умовах воєнного стану.
  4. Відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради (Виговська А.В.) забезпечити висвітлення заходів в засобах масової інформації.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Борис Н.П.

 

 

Міський голова                                                                             Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Міська радаДокументів: 6187 Усі
РозпорядженняДокументів: 1679 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 87 Усі
Чат-бот Гаряча лінія