Про  створення конкурсної комісії

03.10.2023 332

Про  створення конкурсної комісії

ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

29.09.2023                                                                        №272(о)

 

Про  створення конкурсної комісії

 

Керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтями 7, 14 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров´я», рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.09.2023 № 905 «Про забезпечення безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів пільговій категорії жителів Звягельської міської територіальної громади»,  з метою визначення аптечних закладів, яким буде здійснюватися відшкодування витрат на забезпечення  безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань жителям Звягельської міської територіальної громади:

  1. Затвердити склад конкурсної комісії з визначення аптечних закладів, яким буде здійснюватися відшкодування витрат на забезпечення  безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань жителям Звягельської міської територіальної громади згідно додатку.
  2. Відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради подати оголошення щодо проведення конкурсу з визначення аптечних закладів, яким буде здійснюватися відшкодування витрат на забезпечення  безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань жителям Звягельської міської територіальної громади.
  3. Відділу інформації міської ради оприлюднити на офіційному сайті Звягельської міської ради оголошення про проведення конкурсу з визначення аптечних закладів, яким буде здійснюватися відшкодування витрат на забезпечення  безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань жителям Звягельської міської територіальної громади.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Гудзь І.Л.

Міський голова                                                                     Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 98 Усі
Чат-бот Гаряча лінія