Про відзначення  Дня Збройних Сил України

05.12.2022 179

Про відзначення  Дня Збройних  Сил України

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від     01.12.2022  № 320(о)

 

Про відзначення  Дня Збройних

Сил України

 

Керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої  статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»від 24.02.2022 № 64/2022, постановою Верховної ради України «Про День Збройних Сил України» від 19.10.1993 № 3528-XII,з метою належної організації та проведення заходів з нагоди Дня Збройних Сил України:

  1. Затвердити План заходів з відзначення Дня Збройних Сил України (далі-План) згідно з додатком.
  2. Управлінню культури і туризму міської ради (Широкопояс О.Ю.), управлінню освіти і науки міської ради (Ващук Т.В.), управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (Нєпша А.Ю.), управлінню житлово-комунального господарства та екології міської ради (Кучерявенко Л.Л.), відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради (Виговська А.В.), службі у справах дітей міської ради (Лойко Н.О.), центру комплексної реабілітації для дітейз інвалідністю міської ради  (Буковська О.В.), міському центру соціальних служб міської ради  (Котова О.М.) забезпечити організацію та проведення заходів згідно з Планом, дотримуючись умов воєнного стану.
  3. Відділу    інформації    та    зв’язків    з    громадськістю    міської     ради (Виговська А.В.)   забезпечити    висвітлення    заходів    у   місцевих    засобах масової інформації.
  1. Відповідальним за організацію та проведення заходів надати інформацію про їх виконання управлінню культури і туризму міської ради                       (Широкопояс О.Ю.) до 12.12.2022 року.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Борис Н.П.

 

 

Міський голова                                                                        Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 102 Усі
Чат-бот Гаряча лінія