Про затвердження висновків органу опіки і піклування щодо повнолітніх осіб

02.10.2023 86

Про затвердження висновків органу опіки і піклування щодо повнолітніх осіб

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

_________________                                                                 №___________

 

 

Про затвердження висновків органу опіки і піклування щодо повнолітніх осіб

 

Керуючись підпунктом 4 пункту б частини першої статті 34, статтею 40, Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні“, статтями 56, 60, 72 Цивільного кодексу України, Правилами опіки та піклування, затвердженими наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999   №34/166/131/88, враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 11.02.2009 №51 ,,Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті міської ради“ зі змінами, протокол засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради, розглянувши заяви громадян і відповідні клопотання управління соціального захисту населення міської ради, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити висновок органу опіки і піклування про можливість виконувати обов’язки опікуна громадян  щодо їх родичів (інформація з обмеженим доступом відповідно до ст.6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, ст.11 Закону України ,,Про інформацію“, ст. 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“).
  2. Звернутись з поданнями до Новоград-Волинського міськрайонного суду про призначення заявників опікунами над їх родичами  в разі визнання останніх судом недієздатними.
  3. Затвердити висновок органу опіки і піклування про можливість поміщення в інтернатну установу громадян (інформація з обмеженим доступом відповідно до ст.6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, ст.11 Закону України ,,Про інформацію“, ст. 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“).
  4. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гудзь І.Л.

 

Міський голова                                                                     Микола БОРОВЕЦЬ

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 102 Усі
Чат-бот Гаряча лінія